MycoClean

Vitální houby

Cena:390.00

Dle §3 odst.5 písm.a) vyhlášky č.225/2008 ve znění pozdějších předpisů "Označování doplňků stravy nesmí doplňkům stravy přisuzovat vlastnosti týkající se prevence, léčby nebo vyléčení lidských onemocnění nebo na tyto vlastnosti odkazovat."

 

MycoClean je vyváženou kombinací houbových a bylinných extraktů, vytvořenou pro problémy současného člověka, která vychází z hluboké moudrosti tradiční čínské medicíny.

Dominantní součástí směsi je slzovka neboli jobovy slzy. Slzovka je výborná pro posílení sleziny a odvedení vlhkosti z organismu. Dokáže organismus pročistit od různých škodlivin a toxinů.

Druhou součástí směsi je semeno lotosu ořechonosého, který rovněž spolu se slzovkou posiluje PI (slezinu) a harmonizuje vyprazdňování.

Poslední, ale důležitou částí směsi, je medicinální houba Maitake (trsnatec lupenitý čili Grifola frondosa).

 

Obsah balení: 99g prášku (30 dávek), dávkovací lžička

 

Dávkování: 1 lžička prášku na den. Odměřte prášek přiloženou lžičkou a rozmíchejte  ve 2 dcl vlahé vody (děti od 3 do 15 let půl lžičky denně). Ideální užívat půl hodiny před snídaní. Pro zesílení účinku je možné pít tento nápoj 2-3x denně (vždy rozmíchat 1 lžičku ve 2 dcl vlahé vody).

 

Složení v jedné dávce (zarovnaná odměrná lžička):

  • Coix lacryma/Yi Yi Ren/slzovka obecná, extrakt 5:1 ze semen  – 2100mg
  • Nelumbo nucifera/Lian Zi/lotos ořechonosý,  extrakt 5:1 ze semen  – 900mg
  • Citri sarcodactylis/Fo Shou/Buddhova ruka, extrak 5:1 z plodu – 150mg
  • Grifola frondosa/Maitake/trsnatec lupenitý, extrakt z plodnice 30% polysacharidů – 150mg

 

Upozornění:

Produkt není určen pro děti do 3 let, pro těhotné a kojící. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepek, konzervační látky, barviva ani cukr.